MLAJŠE PIONIRKE U13 - SEZONA 2015/2016
 
EKIPA A
EKIPA B
   
3. del - Skupina ZC1
3. del - Skupina ZE2
   
1. turnir; Vipava - sobota 23.1.2016
VIPAVA A
:
PANTER ILIRIJA
27 : 32
 
PANTER ILIRIJA
:
TRIGLAV
34 : 29
 
VIPAVA A
:
TRIGLAV
49 : 58
 
1. turnir; Pivka - sobota 5.3.2016
PIVKA
:
UKK KOPER
39 : 16
 
UKK KOPER
:
CERKNICA
8 : 23
 
PIVKA
:
CERKNICA
51 : 37
 
   
2. turnir; Grosuplje - sobota 6.2.2016
GROSUPLJE A
:
VIPAVA A
38 : 36
 
VIPAVA A
:
TRIGLAV
35 : 33
 
GROSUPLJE A
:
TRIGLAV
55 : 31
 
2. turnir; Vipava - sobota 6.2.2016
VIPAVA B
:
CERKNICA
26 : 39
 
CERKNICA
:
PIVKA
35 : 28
 
VIPAVA B
:
PIVKA
30 : 31
 
   
3. turnir; Kranj - sobota 12.3.2016
TRIGLAV
:
PANTER ILIRIJA
15 : 55
 
PANTER ILIRIJA
:
GROSUPLJE A
46 : 15
 
TRIGLAV
:
GROSUPLJE A
30 : 18
 
3. turnir; Cerknica - sobota 12.3.2016
CERKNICA
:
UKK KOPER
28 : 12
 
UKK KOPER
:
VIPAVA B
7 : 29
 
CERKNICA
:
VIPAVA B
40 : 31
 
   
4. turnir; Ljubljana - sobota 19.3.2016
PANTER ILIRIJA
:
VIPAVA A
57 : 37
 
VIPAVA A
:
GROSUPLJE A
27 : 43
 
PANTER ILIRIJA
:
GROSUPLJE A
49 : 15
 
4. turnir; Koper - sobota 19.3.2016
UKK KOPER
:
PIVKA
14 : 32
 
PIVKA
:
VIPAVA B
37 : 36
 
UKK KOPER
:
VIPAVA B
20 : 25
 
   
KONČNA LESTVICA PO 3. DELU TEKMOVANJA
   
 
tekme
zmage-porazi
razlika v koših
točke
1. PANTER ILIRIJA Ljubljana
8
8 - 0
376:176
16
+200
2. GROSUPLJE A
8
4 - 4
254:309
12
-55
3. TRIGLAV KRANJ
8
3 - 5
286:316
11
-30
4. VIPAVA A
8
1 - 7
249:364
9
-115
 
tekme
zmage-porazi
razlika v koših
točke
1. PIVKA PERUTNINARSTVO
6
5 - 1
218:168
11
+50
2. CERKNICA
6
5 - 1
202:156
11
+46
3. VIPAVA B
6
2 - 4
177:174
8
+3
4. UKK KOPER
6
0 - 6
77:176
6
-99
   
   
EKIPA A
EKIPA B
   
2. del - Zahod A1
2. del - Zahod B1
   
1. turnir; Vipava - sobota 14.11.2015
VIPAVA A
:
PANTER ILIRIJA
25 : 50
 
PANTER ILIRIJA
:
PIVKA
85 : 5
 
VIPAVA A
:
PIVKA
63 : 8
 
1. turnir; Koper - sobota 28.11.2015
UKK KOPER
:
PLAMA PUR
13 : 26
PLAMA PUR
:
VIPAVA B
27 : 15
UKK KOPER
:
VIPAVA B
24 : 18
 
 
2. turnir; Škofja Loka - sobota 28.11.2015
ODEJA ŠD TABOR ŽIRI
:
VIPAVA A
11 : 39
 
VIPAVA A
:
PIVKA
20 : 0
76 : 15
ODEJA ŠD TABOR ŽIRI
:
PIVKA
20 : 0
52 : 34
2. turnir; Vipava - sobota 5.12.2015
VIPAVA B
:
PLAMA PUR
30 : 41
 
PLAMA PUR
:
UKK KOPER
35 : 20
 
VIPAVA B
:
UKK KOPER
35 : 10
 
   
3. turnir; Pivka - sobota 12.12.2015
PIVKA
:
PANTER ILIRIJA
13 : 87
 
PANTER ILIRIJA
:
ODEJA ŠD TABOR ŽIRI
58 : 15
 
PIVKA
:
ODEJA ŠD TABOR ŽIRI
22 : 63
 
3. turnir; Ilirska Bistrica- sobota 12.12.2015
PLAMA PUR
:
UKK KOPER
12 : 25
 
UKK KOPER
:
VIPAVA B
19 : 41
 
PLAMA PUR
:
VIPAVA B
14 : 36
 
   
4. turnir; Ljubljana - sobota 19.12.2015
PANTER ILIRIJA
:
VIPAVA A
53 : 13
 
VIPAVA A
:
ODEJA ŠD TABOR ŽIRI
35 : 29
 
PANTER ILIRIJA
:
ODEJA ŠD TABOR ŽIRI
62 : 9
 
   
LESTVICA PO 2. DELU TEKMOVANJA
   
 
tekme
zmage-porazi
razlika v koših
točke
1. PANTER ILIRIJA Ljubljana
6
6 - 0
395:80
12
+315
2. VIPAVA A
6
4 - 2
195:151
10
+44
3. ODEJA ŠD TABOR ŽIRI
6
2 - 4
147:216
8
-69
4. PIVKA PERUTNINARSTVO
6
0 - 6
48:338
4 (-2)
-290
 
tekme
zmage-porazi
razlika v koših
točke
1. PLAMA PUR Ilirska Bistrica
6
4 - 2
155:139
10
+16
2. VIPAVA B
6
3 - 3
175:135
9
+40
3. UKK KOPER
6
2 - 4
111:167
8
-56
   
   
EKIPA A
EKIPA B
   
1. del - skupina 07
1. del - skupina 05
 
1. turnir; Cerknica - sobota 3.10.2015
CERKNICA
:
VIPAVA A
9 : 79
 
VIPAVA A
:
UKK KOPER
92 : 6
 
CERKNICA
:
UKK KOPER
28 : 12
 
1. turnir; Vipava - sobota 19.9.2015
VIPAVA B
:
ŠD ŠENTVID
48 : 23
 
ŠD ŠENTVID
:
LEDITA
19 : 58
 
VIPAVA B
:
LEDITA
33 : 50
 
   
2. turnir; Koper - sobota 10.10.2015
UKK KOPER
:
VIPAVA A
2 : 91
 
VIPAVA A
:
CERKNICA
85 : 2
 
UKK KOPER
:
CERKNICA
22 : 21
 
2. turnir; Dragomelj - sobota 26.9.2015
LEDITA
:
PANTER ILIRIJA
6 : 103
 
PANTER ILIRIJA
:
VIPAVA B
99 : 8
 
LEDITA
:
VIPAVA B
14 : 7
 
   
3. turnir; Vipava - sobota 24.10.2015
VIPAVA A
:
CERKNICA
102 : 9
 
CERKNICA
:
UKK KOPER
25 : 5
 
VIPAVA A
:
UKK KOPER
86 : 3
 
3. turnir; Ljubljana - sobota 10.10.2015
PANTER ILIRIJA
:
ŠD ŠENTVID
107 : 2
 
ŠD ŠENTVID
:
LEDITA
13 : 41
 
PANTER ILIRIJA
:
LEDITA
86 : 0
 
   
 
4. turnir; Ljubljana - sobota 24.10.2015
ŠD ŠENTVID
:
VIPAVA B
28 : 29
 
VIPAVA B
:
PANTER ILIRIJA
8 : 90
 
ŠD ŠENTVID
:
PANTER ILIRIJA
5 : 66
 
 
LESTVICA PO 1. DELU TEKMOVANJA
 
 
tekme
zmage-porazi
razlika v koših
točke
1. VIPAVA A
6
6 - 0
535:31
12
+504
2. CERKNICA
6
2 - 4
94:305
8
-211
3. UKK KOPER
6
1 - 5
50:343
7
-293
 
tekme
zmage-porazi
razlika v koših
točke
1. PANTER ILIRIJA Ljubljana
6
6 - 0
551:29
12
+522
2. LEDITA Domžale
6
4 - 2
169:261
10
-92
3. VIPAVA B
6
2 - 4
133:304
8
-171
4. ŠD ŠENTVID Ljubljana
6
0 - 6
90:349
6
-259
   
____________________________________________________________________________________________________________________________
 
izdelal in ureja ©Ivan Ivanov