MLAJŠE PIONIRKE U13 - SEZONA 2014/2015
 
EKIPA A
EKIPA B
   
3. del - skupina ZC1
3. del - skupina ZD1
   
LESTVICA PRED ZAČETKOM 3. DELA TEKMOVANJA
   
 
tekme
zmage-porazi
razlika v koših
točke
1. ILIRIJA A Ljubljana
2
2 - 0
169:31
4
+138
2. TRIGLAV Kranj
2
2 - 0
106:46
4
+60
3. ODEJA Škofja Loka
2
0 - 2
46:106
2
-60
4. VIPAVA A
2
0 - 2
31:169
4
-138
 
tekme
zmage-porazi
razlika v koših
točke
1. KRKA Novo mesto
2
2 - 0
65:56
4
+9
2. PIVKA A
2
1 - 1
53:52
3
+1
3. GROSUPLJE A
2
1 - 1
52:53
3
-1
4. VIPAVA B
2
0 - 2
56:65
2
-9
   
1. turnir; Škofja Loka- sobota 10.1.2015
ODEJA
:
VIPAVA A
42 : 33
20 : 0
strelke: TEJA CEKET 18, NINA RUSTJA 8, KAJA TOMINEC HRIB 4, DAŠA CEKET 3
VIPAVA A
:
PANTER ILIRIJA A
10 : 101
0 : 20
strelke: TEJA CEKET 10
ODEJA
:
PANTER ILIRIJA A
20 : 90
 
1. turnir; Vipava - sobota 10.1.2015
VIPAVA B
:
PIVKA A
21 : 13
 
strelke: MARUŠA KRAMLI MARMOLJA 7, LAURA MARC 6, MAŠA MARC 2, REBEKA FURLAN 2, ŽANA ŽORŽ 2, NATALIJA PETRIČ 2
PIVKA A
:
GROSUPLJE A
42 : 36
 
VIPAVA B
:
GROSUPLJE A
47 : 31
 
strelke: MARUŠA KRAMLI MARMOLJA 8, ŽANA ŽORŽ 7, MAŠA MARC 6, NEŽA STOPAR 6, MIA TOMAŽIČ 6, LAURA MARC 4, NATALIJA PETRIČ 4, AJDA BOŽIČ 2, LARA LIKAR 2, URŠA KOREN 2
   
2. turnir; Kranj - sobota 24.1.2015
TRIGLAV
:
ODEJA
44 : 29
 
ODEJA
:
PANTER ILIRIJA A
25 : 91
 
TRIGLAV
:
PANTER ILIRIJA A
33 : 54
 
2. turnir; Novo mesto- sobota 24.1.2015
KRKA
:
VIPAVA B
60 : 13
 
strelke:
VIPAVA B
:
PIVKA A
16 : 36
 
strelke:
KRKA
:
PIVKA A
48 : 34
 
   
3. turnir; Ljubljana- sobota 31.1.2015
PANTER ILIRIJA A
:
VIPAVA A
72 : 9
 
strelke: EMA KODELJA 3, TEJA CEKET 3, DAŠA CEKET 2, ZOYA PODGORNIK 1
VIPAVA A
:
TRIGLAV
10 : 59
 
strelke: TEJA CEKET 8, DAŠA CEKET 2
PANTER ILIRIJA A
:
TRIGLAV
66 : 32
 
3. turnir; Grosuplje - sobota 31.1.2015
GROSUPLJE A
:
VIPAVA B
35 : 22
 
strelke: NEŽA STOPAR 6, LARA LIKAR 5, NATALIJA PETRIČ 4, ANJA PREMRL 2, JANA LIKAR IVANOV 2, MAŠA MARC 2, LIZA PERKO 1
VIPAVA B
:
KRKA
22 : 40
 
strelke: NEŽA STOPAR 5, REBEKA FURLAN 4, AJDA BOŽIČ 2, ANJA PREMRL 2, JANA LIKAR IVANOV 2, LAURA MARC 2, MAŠA MARC 2, NATALIJA PETRIČ 2, MIA TOMAŽIČ 1
GROSUPLJE A
:
KRKA
43 : 40
 
   
4. turnir; Vipava - sobota 7.2.2015
VIPAVA A
:
ODEJA
33 : 45
 
strelke: MAJA KOČEVAR 11, ZOYA PODGORNIK 7, DAŠA CEKET 6, ŽIVA CEKET 4, NINA RUSTJA 3, LIZA PERKO 2
ODEJA
:
TRIGLAV
27 : 46
 
VIPAVA A
:
TRIGLAV
11 : 48
 
strelke: ZOYA PODGORNIK 4, MAJA KOČEVAR 3, LIZA PERKO 2, DAŠA CEKET 2
4. turnir; Pivka - sobota 7.2.2015
PIVKA A
:
GROSUPLJE A
47 : 45
 
GROSUPLJE A
:
KRKA
37 : 42
 
PIVKA A
:
KRKA
38 : 52
 
 
LESTVICA PO 3. DELU TEKMOVANJA
 
 
tekme
zmage-porazi
razlika v koših
točke
1. ILIRIJA A Ljubljana
8
8 - 0
562:150
16
+412
2. TRIGLAV Kranj
8
6 - 2
368:243
14
+125
3. ODEJA Škofja Loka
8
2 - 6
212:410
10
-198
4. VIPAVA A
8
0 - 8
94:433
6 (-2)
-339
 
tekme
zmage-porazi
razlika v koših
točke
1. KRKA Novo mesto
8
7 - 1
347:243
15
+104
2. PIVKA A
8
4 - 4
263:270
12
-7
3. GROSUPLJE A
8
3 - 5
279:293
11
-14
4. VIPAVA B
8
2 - 6
197:280
10
-83
   
   
2. del - skupina ZA 1
 
1. turnir; Vipava - sobota 15.11.2014
VIPAVA A
:
PANTER ILIRIJA A
22 : 89
 
strelke: MAJA KOČEVAR 5, KATJUŠA KOPAČIN 4, ZOYA PODGORNIK 4, NINA RUSTJA 3, TEJA CEKET 2, EMA KODELJA 2, MARINELA GLAVAŠ 2
PANTER ILIRIJA A
:
KRKA
105 : 12
 
VIPAVA A
:
KRKA
51 : 61
 
strelke: ZOYA PODGORNIK 20, EMA KODELJA 9, MAJA KOČEVAR 8, TEJA CEKET 4, NINA RUSTJA 3, ZALA GRUNTAR 2, DAŠA CEKET 2, LEILA NAGODE 2, MARINELA GLAVAŠ 1
 
2. turnir; Vipava - sobota 29.11.2014
VIPAVA B
:
KRKA
30 : 33
 
strelke: JANA LIKAR IVANOV 8, MAŠA MARC 7, ANJA PREMRL 4, LAURA MARC 4, ŽANA ŽORŽ 3, AJDA BOŽIČ 2, NATALIJA PETRIČ 2
VIPAVA A
:
KRKA
45 : 35
 
strelke: EMA KODELJA 13, MARINELA GLAVAŠ 10, ZOYA PODGORNIK 8, TEJA CEKET 6, NINA RUSTJA 4, DAŠA CEKET 2, MAJA KOČEVAR 2
VIPAVA B
:
VIPAVA A
41 : 48
 
strelke: VIPAVA B - NEŽA STOPAR 11, ŽANA ŽORŽ 9, LAURA MARC 6, LIZA PERKO 4, JANA LIKAR IVANOV 4, MARUŠA KRAMLI MARMOLJA 4, MAJA LIKAR 2, MAŠA MARC 1; VIPAVA A - ZOYA PODGORNIK 14, MAJA KOČEVAR 7, TEJA CEKET 6, KATJUŠA KOPAČIN 6, KAJA TOMINEC HRIB 4, EMA KODELJA 4, MARINELA GLAVAŠ 3, NINA RUSTJA 2, ZALA GRUNTAR 2
 
3. turnir; Novo mesto - sobota 13.12.2014
KRKA
:
PANTER ILIRIJA A
8 : 91
 
PANTER ILIRIJA A
:
VIPAVA B
103 : 7
 
strelke: AJDA BOŽIČ 2, NATALIJA PETRIČ 2, MARUŠA K. MARMOLJA 2, LIZA PERKO 1
KRKA
:
VIPAVA B
32 : 26
 
strelke: JANA LIKAR IVANOV 8, NEŽA STOPAR 4, ŽANA ŽORŽ 4, MARUŠA KRAMLI MARMOLJA 3, LARA LIKAR 2, REBEKA FURLAN 2, NATALIJA PETRIČ 2, MAŠA MARC 1
 
4. turnir; Ljubljana - sobota 20.12.2014
PANTER ILIRIJA A
:
VIPAVA A
80 : 9
 
strelke: DAŠA CEKET 5, KAJA TOMINEC HRIB 2, TEJA CEKET 2
VIPAVA A
:
VIPAVA B
44 : 21
 
strelke: VIPAVA A - TEJA CEKET 17, ZOYA PODGORNIK 14, EMA KODELJA 6, KAJA TOMINEC HRIB 2, MAJA KOČEVAR 2, LARA MALIK 2, DAŠA CEKET 1; VIPAVA B - NEŽA STOPAR 8, ŽANA ŽORŽ 3, MAŠA MARC 2, LARA LIKAR 2, KATJUŠA KOPAČIN 2, LAURA MARC 2, MIA TOMAŽIČ 2
PANTER ILIRIJA A
:
VIPAVA B
80 : 8
 
strelke: KATJUŠA KOPAČIN 3, REBEKA FURLAN 2, NATALIJA PETRIČ 2, ŽANA ŽORŽ 1
 
LESTVICA PO 2. DELU TEKMOVANJA
 
 
tekme
zmage-porazi
razlika v koših
točke
1. PANTER ILIRIJA A Ljubljana
6
6 - 0
548:66
12
+482
2. VIPAVA A
6
3 - 3
219:327
9
-108
3. KRKA Novo mesto
6
3 - 3
181:348
9
-167
4. VIPAVA B
6
0 - 6
133:340
6
-207
 
 
EKIPA A
EKIPA B
   
1. del - skupina 07
1. del - skupina 08
 
1. turnir; Tolmin - sobota 20.9.2014
TOLMIN
:
VIPAVA A
16 : 36
 
strelke: ZOYA PODGORNIK 8, EMA KODELJA 6, KAJA TOMINEC HRIB 4, KAJA KOPAČIN 4, DAŠA CEKET 4, LEILA NAGODE 4, TEJA CEKET 2, KATJUŠA KOPAČIN 2, ŽIVA CEKET 2
VIPAVA A
:
PIVKA B
49 : 0
 
strelke: ZOYA PODGORNIK 14, TEJA CEKET 13, KAJA TOMINEC HRIB 4, KATJUŠA KOPAČIN 4, KAJA KOPAČIN 4, ŽIVA CEKET 4, EMA KODELJA 4, DAŠA CEKET 2
TOLMIN
:
PIVKA B
40 : 5
 
1. turnir; Koper - sobota 20.9.2014
PROTEINI.SI KOPER
:
VIPAVA B
12 : 50
 
strelke: LAURA MARC 10, ŽANA ŽORŽ 9, MAŠA MARC 6, NEŽA STOPAR 6, REBEKA FURLAN 4, JANA LIKAR IVANOV 3, LIZA PERKO 2, MIA TOMAŽIČ 2, NATALIJA PETRIČ 2, MARUŠA KRAMLI MARMOLJA 2, ANJA PREMRL 2, MAJA LIKAR 2
VIPAVA B
:
PLAMA PUR
40 : 9
20 : 0
strelke: LAURA MARC 10, JANA LIKAR IVANOV 8, ŽANA ŽORŽ 6, REBEKA FURLAN 4, MIA TOMAŽIČ 4, NEŽA STOPAR 2, NATALIJA PETRIČ 2, MARUŠA KRAMLI MARMOLJA 2, ANJA PREMRL 2
PROTEINI.SI KOPER
:
PLAMA PUR
14 : 13
20 : 0
   
2. turnir; Škofja Loka - sobota 27.9.2014
ODEJA
:
TOLMIN
34 : 28
 
TOLMIN
:
VIPAVA A
14 : 55
 
strelke: ŽIVA CEKET 11, ZOYA PODGORNIK 10, EMA KODELJA 9, KAJA TOMINEC HRIB 6, MAJA KOČEVAR 6, KAJA KOPAČIN 4, MARINELA GLAVAŠ 3, KATJUŠA KOPAČIN 2, TEJA CEKET 2, DAŠA CEKET 2
ODEJA
:
VIPAVA A
30 : 40
 
strelke: ŽIVA CEKET 8, KAJA KOPAČIN 6, MAJA KOČEVAR 6, TEJA CEKET 6, ZOYA PODGORNIK 4, MARINELA GLAVAŠ 4, KAJA TOMINEC HRIB 2, EMA KODELJA 2, DAŠA CEKET 2
2. turnir; Pivka - sobota 27.9.2014
PIVKA A
:
PROTEINI.SI KOPER
62 : 0
 
PROTEINI.SI KOPER
:
PLAMA PUR
20 : 37
20 : 0
PIVKA A
:
PLAMA PUR
48 : 14
20 : 0
   
3. turnir; Vipava - sobota 11.10.2014
VIPAVA A
:
PIVKA B
96 : 2
 
strelke: ZOYA PODGORNIK 22, TEJA CEKET 20, EMA KODELJA 18, KAJA KOPAČIN 12, KATJUŠA KOPAČIN 10, ŽIVA CEKET 6, MAJA KOČEVAR 4, KAJA TOMINEC HRIB 2, MARINELA GLAVAŠ 2
PIVKA B
:
ODEJA
4 : 87
 
VIPAVA A
:
ODEJA
39 : 37
 
strelke: MAJA KOČEVAR 7, MARINELA GLAVAŠ 6, KAJA TOMINEC HRIB 4, TEJA CEKET 4, KAJA KOPAČIN 4, EMA KODELJA 4, ZOYA PODGORNIK 4, KATJUŠA KOPAČIN 2, ŽIVA CEKET 2, DAŠA CEKET 2
3. turnir; Ilirska Bistrica - sobota 11.10.2014
PLAMA PUR
:
VIPAVA B
17 : 57
 
strelke: REBEKA FURLAN 12, MARUŠA KRAMLI MARMOLJA 10, AJDA BOŽIČ 6, JANA LIKAR IVANOV 6, ŽANA ŽORŽ 6, LIZA PERKO 5, LAURA MARC 4, URŠA KOREN 2, NEŽA STOPAR 2, MIA TOMAŽIČ 2, ANJA PREMRL 2
VIPAVA B
:
PIVKA A
25 : 53
 
strelke: LAURA MARC 8, NEŽA STOPAR 4, MARUŠA KRAMLI MARMOLJA 3, AJDA BOŽIČ 2, REBEKA FURLAN 2, ŽANA ŽORŽ 2, MIA TOMAŽIČ 2, ANJA PREMRL 2
PLAMA PUR
:
PIVKA A
20 : 54
 
   
4. turnir; Pivka - sobota 25.10.2014
PIVKA B
:
TOLMIN
13 : 54
 
TOLMIN
:
ODEJA
13 : 35
 
PIVKA B
:
ODEJA
2 : 45
 
4. turnir; Vipava - sobota 25.10.2014
VIPAVA B
:
PIVKA A
19 : 32
 
strelke: ŽANA ŽORŽ 5, JANA LIKAR IVANOV 3, MAŠA MARC 2, REBEKA FURLAN 2, NATALIJA PETRIČ 2, MARUŠA KRAMLI MARMOLJA 2, ANJA PREMRL 2, NEŽA STOPAR 1
PROTEINI.SI KOPER
:
PIVKA A
18 : 41
 
VIPAVA B
:
PROTEINI.SI KOPER
30 : 11
 
strelke: LAURA MARC 8, NEŽA STOPAR 5, MARUŠA KRAMLI MARMOLJA 5, ŽANA ŽORŽ 4, MAŠA MARC 2, BRINA FABČIČ 2, JANA LIKAR IVANOV 2, MIA TOMAŽIČ 2
 
LESTVICA PO 1. DELU TEKMOVANJA
 
 
tekme
zmage-porazi
razlika v koših
točke
1. VIPAVA A
6
6 - 0
315:99
12
+216
2. ODEJA Škofja Loka
6
4 - 2
268:126
10
+142
3. TOLMIN
6
2 - 4
165:178
8
-13
4. PIVKA B
6
0 - 6
26:371
6
-345
 
tekme
zmage-porazi
razlika v koših
točke
1. PIVKA A
6
6 - 0
228:62
12
+166
2. VIPAVA B
6
4 - 2
184:117
10
+67
3. PROTEINI.SI KOPER
6
2 - 4
75:196
8
-121
4. PLAMA PUR Ilirska Bistrica
6
0 - 6
22:134
2
-112
   
____________________________________________________________________________________________________________________________
 
izdelal in ureja ©Ivan Ivanov